Görüşleriniz

-Çalışanından – Patronuna çok tatlı ve iyi insanlar!

Merhaba Ben Aysel,  Açıksası yurt ortamının bu kadar güzel sıcak bir aile ortamı olacakmış gibi beklemiyordum. Çalışanından patronuna hepsi çok tatlı ve iyi insanlar… Aile özlemini birazda olsa dindirecek bir yurt.

Aysel YÜKSELLER

-Amasya’nın En Temiz Yurtlardan

Yurdumuz en temiz yurtlardan olup çalışanları hem güleryüzlü, hem de iyi bir arkadaş. Çıkıp oturabileceğimiz, sohbet edebileceğimiz bahçemiz bulunmaktadır.

Özge ORMANELİ

-Evimin balkonunda gibi rahattım orada.

En çok bahçede kahve içerken yaptığımız dedikoduları özlüyorum. Evimin balkonunda gibi rahattım orada. Sanırım çok sevdim orayı.

Berna TATANYA

-Huzur ve arkadaşlık ortamı, kardeşlik bağı gibi!

Bu yurtta bulduğum huzur ve arkadaşlık ortamı evimde kardeşimle paylaştığım kardeşlik bağı gibi. Ben galiba burayı seviyorum.

Nilgün SANCAKLIGİL

-Herşeyi kaliteli şekilde oluşturuyorlar!

Güleryüz, samimiyet, aile sıcaklığı ve kaliteli ortamı sayesinde burada geçirdiğim günlerin huzurunu unutmayacağım. Herşeyin bizler için kaliteli oluşturulması da cabası, herkese emekleri için teşekkür ederim.

Harika MEMUS

-Hala ziyaretlerine gidip, hala aynı güzel duyguları yaşayabiliyorum 🙂

Eylül-Ocak tarihlerinde burada kaldım. ; öğrenci-idareci, müşteri-tüccar mantığıyla kurulan bir yer değil. Gerek ortamı, gerek çalışanlarının tavrıyla aile sıcaklığını barındıran bir kurum Öyle ki ayrılmak durumda kaldığımda üzülürken, şuan hala ziyaretlerine gidip hala aynı güzellikleri yaşayabiliyorum. Amasya’da özel yurt arıyorsanız gerekli herşeyi burada bulacağınıza eminim.

Betül ReyLI

-Yemek seçen biri olarak birçok kez tabağımı silip süpürmüşümdür.

Kışın Amasya soğuğunda yurdun içinde tişörtle gezmenin zevkini yaşadık. Yemek seçen biri olarak birçok kez tabağımı silip süpürmüşümdür. Tabi ki odamızda bulunan banyonun zevkini de ancak yaşayan bilir.

Ceyda BELÇİM

-Geniş ve ferah odalarda, yeni ve kullanışlı eşya sağlıyorlar.

Yemekler hijyenik ortamda yapılıyor. Odalar geniş ve ferah. Sorunlarınız olduğunda iletişime geçebileceğiniz insanlar var. Aile ortamını sağlıyorlar. Eşyaları yeni ve kullanışlı. Yurdun bulunduğu semt nezih bir yer. Ulaşımı kolay ve rahat.

Fadime YILDIZ

-Sunulan hizmetten yararlandığım için mutluluk duyuyorum. Sizlere de tavsiye ediyorum.

Merhaba Ben Ayça, Amasya Üniversitesi,nde okudum Bilgem Kız Yurdu gerek yemekleri olsun. Gerekse güleryüzlü personeli ile içinizi ısıtacak bir hizmet veriyor. Ben böyle bir hizmetten yararlandığım için mutluluk duyuyorum. Sizlerin de bu hizmetten yararlanmasını istiyorum.

Ayça ALTUN